Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

manewry logo

W dniach 27.0-01.03.2015 r. po raz ósmy odbyły się Ogólnopolskie Zimowe Manewry Ratownicze Joannitów w Lidzbarku Warmińskim.

 

 

W tym roku Manewry odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński. Patronat Honorowy nad Manewrami objął Wojewoda Warmińsko- Mazurski Marian Podziewski. Fundatorami pucharów w tegorocznych Manewrach byli: za I miejsce Poseł na Sejm RP p. Miron Sycz, za II miejsce Starosta Lidzbarski p. Jan Harhaj, za III miejsce Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego p. Jacek Wiśniowski.

Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach, pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zmagając się z 7 zadaniami przygotowanymi na terenie miasta i jedną konkurencją nocną, która odbyła się w Parku Leśnym nad rz. Symsarną.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Kategoria pierwszej pomocy:

  • I m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • II m-ce JDP Słupsk
  • III m-ce JDP Bartoszyce

Kategoria kwalifikowanej pierwszej pomocy:

  • I m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Salva Vidas"
  • II m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • III m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Philadelfia"

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Manewrów w TVP Olsztyn. http://olsztyn.tvp.pl/19062709/ogolnopolskie-manewry-mlodych-ratownikow

 

DSC 0728

gowo Kwidzyn Pomoc ton cym Zostań członkiem Iława Kursy KPP - I Edycja Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! czyli na ratunek topielcowi Pobierz banery Joannitów Polityka plików cookies Dzień Ratownictwa Medycznego Zabezpieczenie medyczne Wizyta w Biurze Głównym Rowerowi Ratownicy Wolne miejsca na KPP! Logo JDP Apel o pomoc dla Filipińczyków! GODNI NAŚLADOWANIA One Way One Life 4 w Mr gowie! Akcja Prezent pod choink Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Bartoszyce O JDP dla Joannitów Apel o pomoc dla Filipińczyków Zarz Pierwsza Pomoc AED Spotkanie młodzieży w Buckow Contacts Kontakt Wykaz E-maili JDP Pozycja boczna bezpieczna Mamy Ratowników ! Uwaga! Zmiana adresu ! Zebraliśmy 774 wiczenia Komendanta Powiatowego Krwotok z nosa Prezent od Firmy PW Gamet Dodatkowa karetka Szkolna Służba Medyczna Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Wspieramy WOŚP ! Obóz rehabilitacyjny Czad 21 Finał WOŚP ! Malbork Statut Prezydium Ostróda Orneta Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie które decyduj o życiu Kursy pierwszej pomocy Home Wesołych Świ Mali Joannici Siedziba Giżycko dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Ciało obce Odszedł na wieczn służb Mistrzostwa w KPP Struktura organów JDP Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Zapraszamy do Star Dadaju! Lidzbark Warmiński Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Pisz gorzewo Podaruj dzieciom chwile radości Nie jest łatwo z Wielkanoc Zawał serca Uwaga! First Responder Wezwanie pomocy 4 minuty Ostry dyżur Dzierzgoń Kurs KPP - II Edycja Stacje Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Olsztynek

logo UE