Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

manewry logo

W dniach 27.0-01.03.2015 r. po raz ósmy odbyły się Ogólnopolskie Zimowe Manewry Ratownicze Joannitów w Lidzbarku Warmińskim.

 

 

W tym roku Manewry odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński. Patronat Honorowy nad Manewrami objął Wojewoda Warmińsko- Mazurski Marian Podziewski. Fundatorami pucharów w tegorocznych Manewrach byli: za I miejsce Poseł na Sejm RP p. Miron Sycz, za II miejsce Starosta Lidzbarski p. Jan Harhaj, za III miejsce Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego p. Jacek Wiśniowski.

Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach, pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zmagając się z 7 zadaniami przygotowanymi na terenie miasta i jedną konkurencją nocną, która odbyła się w Parku Leśnym nad rz. Symsarną.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Kategoria pierwszej pomocy:

  • I m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • II m-ce JDP Słupsk
  • III m-ce JDP Bartoszyce

Kategoria kwalifikowanej pierwszej pomocy:

  • I m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Salva Vidas"
  • II m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • III m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Philadelfia"

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Manewrów w TVP Olsztyn. http://olsztyn.tvp.pl/19062709/ogolnopolskie-manewry-mlodych-ratownikow

 

DSC 0728

I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Życzenia Wielkanocne Nowa karetka w JDP Szkolna Służba Medyczna które decyduj o życiu Malbork Dzień Ratownictwa Medycznego Kursy KPP - I Edycja Siedziba Pomoc ton cym Zarz Olsztynek 58 zł dla Cetowego! Giżycko Orneta Home dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Dodatkowa karetka Czad Zabezpieczenie medyczne dla Joannitów Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! gorzewo Pierwsza Pomoc AED Logo JDP POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Struktura organów JDP Wykaz E-maili JDP Wolne miejsca na KPP! GODNI NAŚLADOWANIA Podaruj dzieciom chwile radości Contacts Kurs KPP - II Edycja Regulamin członkowski Statut wiczenia Komendanta Powiatowego Wizyta w Biurze Głównym Wezwanie pomocy Zebraliśmy 774 Pozycja boczna bezpieczna Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Wspieramy WOŚP ! Prezydium VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Ciało obce Apel o pomoc dla Filipińczyków Bartoszyce Lidzbark Warmiński Pobierz banery Joannitów Mistrzostwa w KPP POKAZY W SZKOŁACH Spotkanie młodzieży w Buckow Kontakt Dzierzgoń Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Zapraszamy do Star Dadaju! Zawał serca Mamy Ratowników ! Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Nie jest łatwo z Wielkanoc Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Ostry dyżur O JDP Kwidzyn First Responder Odszedł na wieczn służb Mali Joannici gowo Kursy pierwszej pomocy Krwotok z nosa 4 minuty Stacje Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Rowerowi Ratownicy Wesołych Świ Zostań członkiem Polityka plików cookies Uwaga! Uwaga! Zmiana adresu ! Pisz wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Obóz rehabilitacyjny One Way One Life 4 w Mr gowie! Iława Apel o pomoc dla Filipińczyków!

logo UE