Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

manewry logo

W dniach 27.0-01.03.2015 r. po raz ósmy odbyły się Ogólnopolskie Zimowe Manewry Ratownicze Joannitów w Lidzbarku Warmińskim.

 

 

W tym roku Manewry odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński. Patronat Honorowy nad Manewrami objął Wojewoda Warmińsko- Mazurski Marian Podziewski. Fundatorami pucharów w tegorocznych Manewrach byli: za I miejsce Poseł na Sejm RP p. Miron Sycz, za II miejsce Starosta Lidzbarski p. Jan Harhaj, za III miejsce Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego p. Jacek Wiśniowski.

Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach, pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zmagając się z 7 zadaniami przygotowanymi na terenie miasta i jedną konkurencją nocną, która odbyła się w Parku Leśnym nad rz. Symsarną.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Kategoria pierwszej pomocy:

  • I m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • II m-ce JDP Słupsk
  • III m-ce JDP Bartoszyce

Kategoria kwalifikowanej pierwszej pomocy:

  • I m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Salva Vidas"
  • II m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • III m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Philadelfia"

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Manewrów w TVP Olsztyn. http://olsztyn.tvp.pl/19062709/ogolnopolskie-manewry-mlodych-ratownikow

 

DSC 0728

POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Odszedł na wieczn służb Struktura organów JDP POKAZY W SZKOŁACH które decyduj o życiu Orneta Akcja Prezent pod choink Wykaz E-maili JDP Krwotok z nosa Olsztynek Obóz rehabilitacyjny Rowerowi Ratownicy dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Pozycja boczna bezpieczna Iława Pobierz banery Joannitów Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Prezent od Firmy PW Gamet Wizyta w Biurze Głównym Ostróda Kurs KPP - II Edycja Kontakt Wesołych Świ Dodatkowa karetka Wolne miejsca na KPP! Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Zostań członkiem Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Uwaga! 21 Finał WOŚP ! I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Logo JDP Mali Joannici Wezwanie pomocy Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Statut Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Pisz Ostry dyżur Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Pomoc ton cym Zarz Uwaga! Zmiana adresu ! Bartoszyce Podaruj dzieciom chwile radości Stacje Czad Zawał serca Nowa karetka w JDP Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Apel o pomoc dla Filipińczyków 58 zł dla Cetowego! Polityka plików cookies Pierwsza Pomoc AED Zebraliśmy 774 Dzień Ratownictwa Medycznego Spotkanie młodzieży w Buckow Apel o pomoc dla Filipińczyków! wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Ciało obce O JDP 4 minuty Kwidzyn Home wiczenia Komendanta Powiatowego Nie jest łatwo z Wielkanoc Mistrzostwa w KPP Mamy Ratowników ! gowo GODNI NAŚLADOWANIA Prezydium Kursy KPP - I Edycja Giżycko Wspieramy WOŚP ! Dzierzgoń Kursy pierwszej pomocy gorzewo Siedziba Regulamin członkowski First Responder One Way One Life 4 w Mr gowie! Lidzbark Warmiński Szkolna Służba Medyczna Zapraszamy do Star Dadaju! Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi

logo UE