Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

manewry logo

W dniach 27.0-01.03.2015 r. po raz ósmy odbyły się Ogólnopolskie Zimowe Manewry Ratownicze Joannitów w Lidzbarku Warmińskim.

 

 

W tym roku Manewry odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński. Patronat Honorowy nad Manewrami objął Wojewoda Warmińsko- Mazurski Marian Podziewski. Fundatorami pucharów w tegorocznych Manewrach byli: za I miejsce Poseł na Sejm RP p. Miron Sycz, za II miejsce Starosta Lidzbarski p. Jan Harhaj, za III miejsce Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego p. Jacek Wiśniowski.

Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach, pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zmagając się z 7 zadaniami przygotowanymi na terenie miasta i jedną konkurencją nocną, która odbyła się w Parku Leśnym nad rz. Symsarną.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Kategoria pierwszej pomocy:

  • I m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • II m-ce JDP Słupsk
  • III m-ce JDP Bartoszyce

Kategoria kwalifikowanej pierwszej pomocy:

  • I m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Salva Vidas"
  • II m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • III m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Philadelfia"

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Manewrów w TVP Olsztyn. http://olsztyn.tvp.pl/19062709/ogolnopolskie-manewry-mlodych-ratownikow

 

DSC 0728

Pozycja boczna bezpieczna Spotkanie młodzieży w Buckow Życzenia Wielkanocne Uwaga! Zmiana adresu ! Akcja Prezent pod choink Zarz Wolne miejsca na KPP! VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Wspieramy WOŚP ! Czad Lidzbark Warmiński Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Ciało obce gorzewo Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Statut Struktura organów JDP Krwotok z nosa Polityka plików cookies 58 zł dla Cetowego! Zawał serca First Responder Wizyta w Biurze Głównym Bartoszyce Pobierz banery Joannitów Ostróda Obóz rehabilitacyjny Zabezpieczenie medyczne Orneta Pomoc ton cym Kwidzyn Giżycko Zapraszamy do Star Dadaju! Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Prezent od Firmy PW Gamet One Way One Life 4 w Mr gowie! wiczenia Komendanta Powiatowego Contacts Mistrzostwa w KPP Malbork Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Podaruj dzieciom chwile radości GODNI NAŚLADOWANIA Dzierzgoń Stacje Prezydium Odszedł na wieczn służb Rowerowi Ratownicy Home Kursy pierwszej pomocy Kurs KPP - II Edycja Wykaz E-maili JDP POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Wezwanie pomocy Mali Joannici Nie jest łatwo z Wielkanoc O JDP Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Olsztynek Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie gowo dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Dzień Ratownictwa Medycznego Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! POKAZY W SZKOŁACH Nowa karetka w JDP Dodatkowa karetka które decyduj o życiu Szkolna Służba Medyczna Apel o pomoc dla Filipińczyków! Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Zebraliśmy 774 I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Pisz Uwaga! Regulamin członkowski 4 minuty Zostań członkiem wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 21 Finał WOŚP ! dla Joannitów Logo JDP Kursy KPP - I Edycja

logo UE