Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

manewry logo

W dniach 27.0-01.03.2015 r. po raz ósmy odbyły się Ogólnopolskie Zimowe Manewry Ratownicze Joannitów w Lidzbarku Warmińskim.

 

 

W tym roku Manewry odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński. Patronat Honorowy nad Manewrami objął Wojewoda Warmińsko- Mazurski Marian Podziewski. Fundatorami pucharów w tegorocznych Manewrach byli: za I miejsce Poseł na Sejm RP p. Miron Sycz, za II miejsce Starosta Lidzbarski p. Jan Harhaj, za III miejsce Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego p. Jacek Wiśniowski.

Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach, pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zmagając się z 7 zadaniami przygotowanymi na terenie miasta i jedną konkurencją nocną, która odbyła się w Parku Leśnym nad rz. Symsarną.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Kategoria pierwszej pomocy:

  • I m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • II m-ce JDP Słupsk
  • III m-ce JDP Bartoszyce

Kategoria kwalifikowanej pierwszej pomocy:

  • I m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Salva Vidas"
  • II m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • III m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Philadelfia"

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Manewrów w TVP Olsztyn. http://olsztyn.tvp.pl/19062709/ogolnopolskie-manewry-mlodych-ratownikow

 

DSC 0728

Mamy Ratowników ! Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Kwidzyn Zapraszamy do Star Dadaju! Wesołych Świ Struktura organów JDP Prezydium VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Pomoc ton cym Iława Krwotok z nosa 4 minuty Logo JDP Siedziba Zebraliśmy 774 Kontakt Bartoszyce Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Wezwanie pomocy Apel o pomoc dla Filipińczyków Mali Joannici POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Orneta Giżycko Podaruj dzieciom chwile radości Zostań członkiem Akcja Prezent pod choink gorzewo First Responder Pierwsza Pomoc AED wiczenia Komendanta Powiatowego Odszedł na wieczn służb Pisz Dzień Ratownictwa Medycznego POKAZY W SZKOŁACH Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie GODNI NAŚLADOWANIA Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Polityka plików cookies Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Ostry dyżur Home Nie jest łatwo z Wielkanoc Stacje Lidzbark Warmiński Czad dla Joannitów I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Ciało obce dzynarodowy Dzień Wolontariusza! wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Prezent od Firmy PW Gamet Spotkanie młodzieży w Buckow czyli na ratunek topielcowi Wykaz E-maili JDP Uwaga! Wizyta w Biurze Głównym Wspieramy WOŚP ! One Way One Life 4 w Mr gowie! Życzenia Wielkanocne Pozycja boczna bezpieczna Contacts gowo Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Dodatkowa karetka O JDP Dzierzgoń Kursy pierwszej pomocy Zabezpieczenie medyczne Obóz rehabilitacyjny Rowerowi Ratownicy Zarz które decyduj o życiu Regulamin członkowski Kurs KPP - II Edycja Kursy KPP - I Edycja 58 zł dla Cetowego! Zawał serca Ostróda Olsztynek Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Szkolna Służba Medyczna

logo UE