Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Ratownictwie w Ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy – Barczewo 2015. Mistrzostwa odbędą się w dniach 5-7.06.2015 na terenie gminy Barczewo.

loga

 

 

Baza noclegowa ulokowana będzie w miejscowości Dadaj, w przepięknie ulokowanym ośrodku Star Dadaj – Leśna Przygoda.  http://www.lesnaprzygoda.com.pl/

Koszt uczestnictwa wynosi 150zł/os, maksymalna dopuszczalna liczba osób w zespole – 4.

Koszt uczestnictwa osoby towarzyszącej wynosi 250 zł/os.

W załączniku:

Harmonogram zawodów oraz pozostałe informacje zostaną udostępnione w późniejszym terminie.

Proszę dokładnie zapoznać się z dokumentami oraz w przypadku chęci wzięcia udziału w zawodach przysłać zgłoszenia ekipy do 31.03.2015.

Wszelkie pytania, problemy i niejasności proszę kierować do Łukasza Mysakowskiego; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 502 354 286

Dodatkowa karetka Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Akcja Prezent pod choink Wykaz E-maili JDP Kursy pierwszej pomocy Siedziba Podaruj dzieciom chwile radości Odszedł na wieczn służb wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Lidzbark Warmiński Mali Joannici Polityka plików cookies Dzień Ratownictwa Medycznego Zarz Pisz Bartoszyce Szkolna Służba Medyczna gowo Krwotok z nosa Wspieramy WOŚP ! Giżycko Logo JDP dzynarodowy Dzień Wolontariusza! czyli na ratunek topielcowi Wesołych Świ Mistrzostwa w KPP Rowerowi Ratownicy Życzenia Wielkanocne Home Wizyta w Biurze Głównym Kwidzyn Mamy Ratowników ! które decyduj o życiu Kursy KPP - I Edycja Zapraszamy do Star Dadaju! Zabezpieczenie medyczne Wolne miejsca na KPP! Wezwanie pomocy VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Czad Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Contacts Ostróda Nowa karetka w JDP Stacje gorzewo POKAZY W SZKOŁACH Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Iława GODNI NAŚLADOWANIA Pomoc ton cym Apel o pomoc dla Filipińczyków! Struktura organów JDP Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Kontakt Zostań członkiem Kurs KPP - II Edycja One Way One Life 4 w Mr gowie! Uwaga! Obóz rehabilitacyjny Statut Regulamin członkowski dla Joannitów Apel o pomoc dla Filipińczyków Zawał serca Pierwsza Pomoc AED Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Orneta Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Prezent od Firmy PW Gamet Olsztynek 58 zł dla Cetowego! First Responder Zebraliśmy 774 Spotkanie młodzieży w Buckow Prezydium Nie jest łatwo z Wielkanoc I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Dzierzgoń Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Pozycja boczna bezpieczna Ciało obce Pobierz banery Joannitów Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego!

logo UE