Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Ratownictwie w Ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy – Barczewo 2015. Mistrzostwa odbędą się w dniach 5-7.06.2015 na terenie gminy Barczewo.

loga

 

 

Baza noclegowa ulokowana będzie w miejscowości Dadaj, w przepięknie ulokowanym ośrodku Star Dadaj – Leśna Przygoda.  http://www.lesnaprzygoda.com.pl/

Koszt uczestnictwa wynosi 150zł/os, maksymalna dopuszczalna liczba osób w zespole – 4.

Koszt uczestnictwa osoby towarzyszącej wynosi 250 zł/os.

W załączniku:

Harmonogram zawodów oraz pozostałe informacje zostaną udostępnione w późniejszym terminie.

Proszę dokładnie zapoznać się z dokumentami oraz w przypadku chęci wzięcia udziału w zawodach przysłać zgłoszenia ekipy do 31.03.2015.

Wszelkie pytania, problemy i niejasności proszę kierować do Łukasza Mysakowskiego; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 502 354 286

Wesołych Świ O JDP Zawał serca gowo Lidzbark Warmiński Pisz Obóz rehabilitacyjny Struktura organów JDP Zostań członkiem Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Dodatkowa karetka Podaruj dzieciom chwile radości GODNI NAŚLADOWANIA 4 minuty VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych I RUNDA ENDURO RACE EXTREME POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Spotkanie młodzieży w Buckow Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Prezydium Kursy KPP - I Edycja Prezent od Firmy PW Gamet Apel o pomoc dla Filipińczyków! Ostry dyżur Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Mali Joannici Dzień Ratownictwa Medycznego Kontakt Kursy pierwszej pomocy Regulamin członkowski Ciało obce Mistrzostwa w KPP Pobierz banery Joannitów Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Home Rowerowi Ratownicy Logo JDP Olsztynek które decyduj o życiu Nowa karetka w JDP Ostróda Akcja Prezent pod choink Uwaga! Szkolna Służba Medyczna Zebraliśmy 774 Odszedł na wieczn służb Wolne miejsca na KPP! POKAZY W SZKOŁACH Życzenia Wielkanocne Pozycja boczna bezpieczna Malbork gorzewo Uwaga! Zmiana adresu ! 21 Finał WOŚP ! 58 zł dla Cetowego! dla Joannitów Krwotok z nosa Siedziba Bartoszyce wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 wiczenia Komendanta Powiatowego Kurs KPP - II Edycja czyli na ratunek topielcowi Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Orneta Giżycko Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Nie jest łatwo z Wielkanoc Contacts Czad Polityka plików cookies Statut Dzierzgoń Wizyta w Biurze Głównym Wspieramy WOŚP ! First Responder Mamy Ratowników ! Iława One Way One Life 4 w Mr gowie! Pierwsza Pomoc AED Zapraszamy do Star Dadaju! Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Stacje Kwidzyn Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego!

logo UE