Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Zostań członkiem Krwotok z nosa Kursy KPP - I Edycja Iława Stacje gorzewo Bartoszyce First Responder I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Orneta Czad Wesołych Świ Uwaga! Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Zawał serca Logo JDP Olsztynek Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Zebraliśmy 774 wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Apel o pomoc dla Filipińczyków Podaruj dzieciom chwile radości Wolne miejsca na KPP! Regulamin członkowski Malbork Dzierzgoń Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Wezwanie pomocy Wizyta w Biurze Głównym Pobierz banery Joannitów Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie One Way One Life 4 w Mr gowie! Pozycja boczna bezpieczna które decyduj o życiu Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Obóz rehabilitacyjny Contacts Pomoc ton cym Lidzbark Warmiński Prezent od Firmy PW Gamet Siedziba Zarz Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Kurs KPP - II Edycja Polityka plików cookies O JDP Kwidzyn VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Rowerowi Ratownicy GODNI NAŚLADOWANIA Szkolna Służba Medyczna Wspieramy WOŚP ! Ostróda Odszedł na wieczn służb Giżycko Mamy Ratowników ! Prezydium 21 Finał WOŚP ! Statut Zapraszamy do Star Dadaju! czyli na ratunek topielcowi Akcja Prezent pod choink dzynarodowy Dzień Wolontariusza! 4 minuty Home Kursy pierwszej pomocy Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Ostry dyżur Mali Joannici gowo Życzenia Wielkanocne Nie jest łatwo z Wielkanoc Dodatkowa karetka Struktura organów JDP POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Spotkanie młodzieży w Buckow 58 zł dla Cetowego! Dzień Ratownictwa Medycznego dla Joannitów Nowa karetka w JDP Apel o pomoc dla Filipińczyków! Mistrzostwa w KPP Zabezpieczenie medyczne Wykaz E-maili JDP wiczenia Komendanta Powiatowego Pisz

logo UE