Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Czad Dodatkowa karetka Prezent od Firmy PW Gamet Polityka plików cookies Logo JDP Spotkanie młodzieży w Buckow GODNI NAŚLADOWANIA 58 zł dla Cetowego! dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Ostry dyżur wiczenia Komendanta Powiatowego Życzenia Wielkanocne Kursy pierwszej pomocy Wykaz E-maili JDP VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Iława Pisz Pozycja boczna bezpieczna Orneta Kursy KPP - I Edycja Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Giżycko Obóz rehabilitacyjny Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Ostróda Contacts Odszedł na wieczn służb Pobierz banery Joannitów Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Nie jest łatwo z Wielkanoc Dzień Ratownictwa Medycznego Wizyta w Biurze Głównym Szkolna Służba Medyczna które decyduj o życiu Uwaga! Zostań członkiem Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Ciało obce Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Lidzbark Warmiński Apel o pomoc dla Filipińczyków! Malbork Kontakt Zawał serca 4 minuty Regulamin członkowski Akcja Prezent pod choink Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie gowo Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Krwotok z nosa Pomoc ton cym Kurs KPP - II Edycja Stacje Pierwsza Pomoc AED Olsztynek Mali Joannici Wspieramy WOŚP ! Dzierzgoń Siedziba Mistrzostwa w KPP gorzewo wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Zebraliśmy 774 Zapraszamy do Star Dadaju! Mamy Ratowników ! O JDP Uwaga! Zmiana adresu ! First Responder Kwidzyn Rowerowi Ratownicy dla Joannitów Wezwanie pomocy Wolne miejsca na KPP! Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Nowa karetka w JDP I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Apel o pomoc dla Filipińczyków Podaruj dzieciom chwile radości One Way One Life 4 w Mr gowie! Struktura organów JDP Prezydium czyli na ratunek topielcowi 21 Finał WOŚP ! Zabezpieczenie medyczne Wesołych Świ

logo UE