Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

58 zł dla Cetowego! Dodatkowa karetka Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Podaruj dzieciom chwile radości Obóz rehabilitacyjny Kursy pierwszej pomocy Uwaga! Giżycko Zapraszamy do Star Dadaju! Iława Logo JDP Mali Joannici Wykaz E-maili JDP Rowerowi Ratownicy gorzewo Wspieramy WOŚP ! POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Zabezpieczenie medyczne Regulamin członkowski Kwidzyn Bartoszyce Polityka plików cookies Apel o pomoc dla Filipińczyków! Pomoc ton cym Zostań członkiem wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Czad Ostróda Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! dla Joannitów Olsztynek Prezent od Firmy PW Gamet Ostry dyżur Pozycja boczna bezpieczna Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Ciało obce 21 Finał WOŚP ! Mamy Ratowników ! Spotkanie młodzieży w Buckow Contacts Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Kontakt gowo Dzierzgoń Zawał serca Wezwanie pomocy POKAZY W SZKOŁACH Zebraliśmy 774 Pobierz banery Joannitów Apel o pomoc dla Filipińczyków Szkolna Służba Medyczna Zarz Kursy KPP - I Edycja Życzenia Wielkanocne Siedziba Prezydium Nie jest łatwo z Wielkanoc Home które decyduj o życiu Orneta Lidzbark Warmiński Pierwsza Pomoc AED Uwaga! Zmiana adresu ! Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa One Way One Life 4 w Mr gowie! 4 minuty First Responder Krwotok z nosa Wesołych Świ Wizyta w Biurze Głównym Akcja Prezent pod choink VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Dzień Ratownictwa Medycznego Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! O JDP czyli na ratunek topielcowi I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Kurs KPP - II Edycja Odszedł na wieczn służb Struktura organów JDP Wolne miejsca na KPP! Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie

logo UE