Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Wizyta w Biurze Głównym Pobierz banery Joannitów Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie dla Joannitów Statut Pierwsza Pomoc AED Lidzbark Warmiński Rowerowi Ratownicy Pozycja boczna bezpieczna wiczenia Komendanta Powiatowego GODNI NAŚLADOWANIA Wykaz E-maili JDP Mali Joannici Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Nowa karetka w JDP Obóz rehabilitacyjny Kursy KPP - I Edycja Apel o pomoc dla Filipińczyków Iława Polityka plików cookies Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego które decyduj o życiu Zawał serca Home Krwotok z nosa Nie jest łatwo z Wielkanoc Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! gowo Uwaga! Zmiana adresu ! Ostróda Regulamin członkowski Akcja Prezent pod choink Wesołych Świ Zarz First Responder Czad Olsztynek Kwidzyn POKAZY W SZKOŁACH Bartoszyce Siedziba Dzierzgoń Odszedł na wieczn służb Uwaga! 4 minuty I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Kurs KPP - II Edycja Dodatkowa karetka Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Zostań członkiem czyli na ratunek topielcowi Wspieramy WOŚP ! Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Zabezpieczenie medyczne 21 Finał WOŚP ! Struktura organów JDP Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Pisz Apel o pomoc dla Filipińczyków! Ciało obce wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Contacts Logo JDP Prezydium Mistrzostwa w KPP Pomoc ton cym Mamy Ratowników ! 58 zł dla Cetowego! Prezent od Firmy PW Gamet Wolne miejsca na KPP! Ostry dyżur Życzenia Wielkanocne One Way One Life 4 w Mr gowie! dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Giżycko O JDP Orneta Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Podaruj dzieciom chwile radości Malbork Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Kursy pierwszej pomocy VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych gorzewo Wezwanie pomocy

logo UE