Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Zarz POKAZY W SZKOŁACH Dzień Ratownictwa Medycznego Dzierzgoń Struktura organów JDP Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Pobierz banery Joannitów Uwaga! Zmiana adresu ! Zebraliśmy 774 Szkolna Służba Medyczna które decyduj o życiu Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Rowerowi Ratownicy wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 58 zł dla Cetowego! Wykaz E-maili JDP dla Joannitów Krwotok z nosa Obóz rehabilitacyjny Logo JDP O JDP Iława Mamy Ratowników ! Wizyta w Biurze Głównym Pozycja boczna bezpieczna Uwaga! Nowa karetka w JDP Polityka plików cookies Lidzbark Warmiński Kurs KPP - II Edycja 4 minuty Stacje gorzewo Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Spotkanie młodzieży w Buckow Wspieramy WOŚP ! Mali Joannici 21 Finał WOŚP ! dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Statut I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Pomoc ton cym Wezwanie pomocy Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! GODNI NAŚLADOWANIA Contacts One Way One Life 4 w Mr gowie! Wesołych Świ Bartoszyce Wolne miejsca na KPP! Akcja Prezent pod choink Kontakt Prezydium Ciało obce Mistrzostwa w KPP Prezent od Firmy PW Gamet czyli na ratunek topielcowi wiczenia Komendanta Powiatowego Zapraszamy do Star Dadaju! Olsztynek Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Orneta Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Czad First Responder Ostry dyżur Kursy KPP - I Edycja Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Regulamin członkowski Zabezpieczenie medyczne Życzenia Wielkanocne Home Odszedł na wieczn służb Giżycko VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Zostań członkiem Kwidzyn Kursy pierwszej pomocy Pisz Malbork Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Ostróda Zawał serca

logo UE