Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Pierwsza pomoc:

1. Nie wyciągaj ciała obcego.
2.Wezwij pogotowie ratunkowe!!!
3. Zadbaj o własne bezpieczeństwo załóż rękawiczki
4. W oczekiwaniu na pogotowie zabezpiecz przedmiot, aby nie wypad z rany. Pozostający przedmiot w ranie jest takim "korkiem", który ogranicza krwawienie.
5. Aby zabezpieczyć przedmiot należy wziąć dwa zwykle bandaże zbliżonych rozmiarów wyciągnąć z opakowania i bez rozwijania przyłożyć po obu stronach przedmiotu i za pomocą plastrów lub bandaża przymocować do skóry tak aby przedmiot się nie poruszał i nie wypad.
6. Pozostań z poszkodowanym i nie pozwól mu się ruszać.
7. Czekaj na ekipę pogotowia.

cialo-obce2

First Responder Zebraliśmy 774 gorzewo Wolne miejsca na KPP! Kursy KPP - I Edycja POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Pobierz banery Joannitów O JDP Kontakt Pomoc ton cym Uwaga! gowo Życzenia Wielkanocne Prezent od Firmy PW Gamet Stacje Szkolna Służba Medyczna które decyduj o życiu Bartoszyce Apel o pomoc dla Filipińczyków! Lidzbark Warmiński Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Mistrzostwa w KPP Wizyta w Biurze Głównym Wezwanie pomocy Ostróda Prezydium wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Zapraszamy do Star Dadaju! POKAZY W SZKOŁACH Ciało obce Siedziba Kursy pierwszej pomocy I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Nowa karetka w JDP Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Orneta Podaruj dzieciom chwile radości Pisz Contacts GODNI NAŚLADOWANIA Dzierzgoń Wesołych Świ Rowerowi Ratownicy Dzień Ratownictwa Medycznego 58 zł dla Cetowego! Malbork Zostań członkiem Mali Joannici Struktura organów JDP Mamy Ratowników ! Dodatkowa karetka Apel o pomoc dla Filipińczyków Krwotok z nosa Czad Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Zarz Pozycja boczna bezpieczna Olsztynek Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Zawał serca Regulamin członkowski Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Pierwsza Pomoc AED Kurs KPP - II Edycja Kwidzyn Obóz rehabilitacyjny Ostry dyżur Logo JDP Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia One Way One Life 4 w Mr gowie! Nie jest łatwo z Wielkanoc Odszedł na wieczn służb Spotkanie młodzieży w Buckow Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa dla Joannitów Wykaz E-maili JDP Akcja Prezent pod choink Home Zabezpieczenie medyczne Statut wiczenia Komendanta Powiatowego

logo UE