Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Pierwsza pomoc:

1. Nie wyciągaj ciała obcego.
2.Wezwij pogotowie ratunkowe!!!
3. Zadbaj o własne bezpieczeństwo załóż rękawiczki
4. W oczekiwaniu na pogotowie zabezpiecz przedmiot, aby nie wypad z rany. Pozostający przedmiot w ranie jest takim "korkiem", który ogranicza krwawienie.
5. Aby zabezpieczyć przedmiot należy wziąć dwa zwykle bandaże zbliżonych rozmiarów wyciągnąć z opakowania i bez rozwijania przyłożyć po obu stronach przedmiotu i za pomocą plastrów lub bandaża przymocować do skóry tak aby przedmiot się nie poruszał i nie wypad.
6. Pozostań z poszkodowanym i nie pozwól mu się ruszać.
7. Czekaj na ekipę pogotowia.

cialo-obce2

Życzenia Wielkanocne Polityka plików cookies gorzewo Siedziba Olsztynek Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Kurs KPP - II Edycja gowo wiczenia Komendanta Powiatowego O JDP Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Wizyta w Biurze Głównym Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Krwotok z nosa Wesołych Świ Dodatkowa karetka dla Joannitów 21 Finał WOŚP ! Pisz Mamy Ratowników ! Dzień Ratownictwa Medycznego Regulamin członkowski POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Zapraszamy do Star Dadaju! Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Apel o pomoc dla Filipińczyków Stacje Mali Joannici Wezwanie pomocy czyli na ratunek topielcowi Zarz Obóz rehabilitacyjny Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Spotkanie młodzieży w Buckow wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Dzierzgoń Prezydium Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Nie jest łatwo z Wielkanoc Mistrzostwa w KPP Zebraliśmy 774 Pomoc ton cym Kontakt które decyduj o życiu Zostań członkiem Pierwsza Pomoc AED dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Home Kwidzyn Rowerowi Ratownicy Kursy KPP - I Edycja First Responder Malbork Wykaz E-maili JDP Odszedł na wieczn służb Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! GODNI NAŚLADOWANIA Zawał serca Wolne miejsca na KPP! Szkolna Służba Medyczna Struktura organów JDP Giżycko Iława 58 zł dla Cetowego! Zabezpieczenie medyczne Akcja Prezent pod choink Lidzbark Warmiński Ostróda Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Orneta Bartoszyce Apel o pomoc dla Filipińczyków! Pobierz banery Joannitów Uwaga! Zmiana adresu ! Pozycja boczna bezpieczna Contacts Ciało obce One Way One Life 4 w Mr gowie! Uwaga! Logo JDP Podaruj dzieciom chwile radości

logo UE