Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Pierwsza pomoc:

1. Nie wyciągaj ciała obcego.
2.Wezwij pogotowie ratunkowe!!!
3. Zadbaj o własne bezpieczeństwo załóż rękawiczki
4. W oczekiwaniu na pogotowie zabezpiecz przedmiot, aby nie wypad z rany. Pozostający przedmiot w ranie jest takim "korkiem", który ogranicza krwawienie.
5. Aby zabezpieczyć przedmiot należy wziąć dwa zwykle bandaże zbliżonych rozmiarów wyciągnąć z opakowania i bez rozwijania przyłożyć po obu stronach przedmiotu i za pomocą plastrów lub bandaża przymocować do skóry tak aby przedmiot się nie poruszał i nie wypad.
6. Pozostań z poszkodowanym i nie pozwól mu się ruszać.
7. Czekaj na ekipę pogotowia.

cialo-obce2

Wezwanie pomocy Rowerowi Ratownicy Apel o pomoc dla Filipińczyków! Uwaga! Zostań członkiem Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie które decyduj o życiu wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 One Way One Life 4 w Mr gowie! gowo Statut Zarz Kontakt Ostry dyżur Dodatkowa karetka Home Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Prezent od Firmy PW Gamet wiczenia Komendanta Powiatowego Prezydium Pisz Apel o pomoc dla Filipińczyków Siedziba Wykaz E-maili JDP Logo JDP Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Bartoszyce Pozycja boczna bezpieczna Uwaga! Zmiana adresu ! Malbork 58 zł dla Cetowego! 4 minuty Nowa karetka w JDP Wesołych Świ Odszedł na wieczn służb Szkolna Służba Medyczna Czad Zapraszamy do Star Dadaju! Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Lidzbark Warmiński Akcja Prezent pod choink Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Mistrzostwa w KPP Polityka plików cookies 21 Finał WOŚP ! Życzenia Wielkanocne Regulamin członkowski Wspieramy WOŚP ! Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Ostróda Iława czyli na ratunek topielcowi Ciało obce Contacts Krwotok z nosa Zebraliśmy 774 Obóz rehabilitacyjny Pierwsza Pomoc AED Giżycko Struktura organów JDP Spotkanie młodzieży w Buckow Mamy Ratowników ! Dzierzgoń Nie jest łatwo z Wielkanoc Pobierz banery Joannitów gorzewo Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie POKAZY W SZKOŁACH Wizyta w Biurze Głównym Kwidzyn Stacje Kurs KPP - II Edycja Dzień Ratownictwa Medycznego Zabezpieczenie medyczne Zawał serca O JDP I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Orneta Podaruj dzieciom chwile radości Pomoc ton cym Kursy pierwszej pomocy First Responder Kursy KPP - I Edycja

logo UE