Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

Nowa karetka w JDP Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Mamy Ratowników ! Krwotok z nosa 21 Finał WOŚP ! Mali Joannici Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! GODNI NAŚLADOWANIA 58 zł dla Cetowego! Dodatkowa karetka Kursy KPP - I Edycja O JDP Regulamin członkowski Nie jest łatwo z Wielkanoc Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Pobierz banery Joannitów Pomoc ton cym Odszedł na wieczn służb Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Ostróda Wesołych Świ Mistrzostwa w KPP Uwaga! Zawał serca One Way One Life 4 w Mr gowie! Szkolna Służba Medyczna Home Zostań członkiem POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Wolne miejsca na KPP! Malbork Dzierzgoń Prezydium Olsztynek gorzewo Bartoszyce Iława czyli na ratunek topielcowi Życzenia Wielkanocne dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Struktura organów JDP które decyduj o życiu Zarz Contacts Logo JDP Obóz rehabilitacyjny Polityka plików cookies Rowerowi Ratownicy Wizyta w Biurze Głównym Dzień Ratownictwa Medycznego Zabezpieczenie medyczne Podaruj dzieciom chwile radości Czad Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Wykaz E-maili JDP VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Pisz Pierwsza Pomoc AED Uwaga! Zmiana adresu ! Kurs KPP - II Edycja Statut Pozycja boczna bezpieczna Wspieramy WOŚP ! Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Prezent od Firmy PW Gamet Akcja Prezent pod choink Kursy pierwszej pomocy First Responder Spotkanie młodzieży w Buckow Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Zapraszamy do Star Dadaju! Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Kontakt Apel o pomoc dla Filipińczyków gowo Lidzbark Warmiński Kwidzyn Stacje Giżycko Ciało obce Apel o pomoc dla Filipińczyków!

logo UE