Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

Malbork Zawał serca Polityka plików cookies Zabezpieczenie medyczne First Responder Lidzbark Warmiński gowo Wesołych Świ Orneta Pozycja boczna bezpieczna Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Ostróda Podaruj dzieciom chwile radości Akcja Prezent pod choink Siedziba Zebraliśmy 774 Kurs KPP - II Edycja Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Wspieramy WOŚP ! Kwidzyn Mali Joannici Bartoszyce VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Kursy KPP - I Edycja Struktura organów JDP Zarz Pobierz banery Joannitów wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Wizyta w Biurze Głównym Stacje dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Spotkanie młodzieży w Buckow Nowa karetka w JDP Czad Statut Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie które decyduj o życiu Home gorzewo Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Apel o pomoc dla Filipińczyków! Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! O JDP Wezwanie pomocy Dzień Ratownictwa Medycznego Mistrzostwa w KPP 21 Finał WOŚP ! Uwaga! Zmiana adresu ! Prezent od Firmy PW Gamet Contacts Dzierzgoń Ostry dyżur Logo JDP Prezydium Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego dla Joannitów Pomoc ton cym Wolne miejsca na KPP! Pisz Apel o pomoc dla Filipińczyków GODNI NAŚLADOWANIA Życzenia Wielkanocne Nie jest łatwo z Wielkanoc Obóz rehabilitacyjny Iława Odszedł na wieczn służb One Way One Life 4 w Mr gowie! Ciało obce Zostań członkiem Wykaz E-maili JDP Rowerowi Ratownicy POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Szkolna Służba Medyczna wiczenia Komendanta Powiatowego POKAZY W SZKOŁACH Olsztynek czyli na ratunek topielcowi 58 zł dla Cetowego! Zapraszamy do Star Dadaju! Kursy pierwszej pomocy Regulamin członkowski 4 minuty Mamy Ratowników ! I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Pierwsza Pomoc AED Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś

logo UE