Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

21 Finał WOŚP ! Ciało obce Obóz rehabilitacyjny GODNI NAŚLADOWANIA wiczenia Komendanta Powiatowego Pobierz banery Joannitów Nowa karetka w JDP Wspieramy WOŚP ! Kurs KPP - II Edycja Spotkanie młodzieży w Buckow czyli na ratunek topielcowi Prezydium Akcja Prezent pod choink Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Zabezpieczenie medyczne Struktura organów JDP Pomoc ton cym Stacje Uwaga! Zmiana adresu ! Pierwsza Pomoc AED Zarz Wolne miejsca na KPP! Życzenia Wielkanocne Kursy pierwszej pomocy wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 One Way One Life 4 w Mr gowie! Lidzbark Warmiński Nie jest łatwo z Wielkanoc Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa POKAZY W SZKOŁACH Ostry dyżur Wezwanie pomocy Malbork Mistrzostwa w KPP Polityka plików cookies Krwotok z nosa Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie dla Joannitów Iława Mamy Ratowników ! Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Wykaz E-maili JDP Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Apel o pomoc dla Filipińczyków! Podaruj dzieciom chwile radości O JDP dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Wesołych Świ Mali Joannici Pisz VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Home Contacts 4 minuty Zostań członkiem które decyduj o życiu First Responder Olsztynek gowo Orneta Ostróda Zebraliśmy 774 Czad Kursy KPP - I Edycja I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Dzień Ratownictwa Medycznego Szkolna Służba Medyczna 58 zł dla Cetowego! Dzierzgoń Zawał serca Statut Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Bartoszyce Uwaga! Prezent od Firmy PW Gamet Apel o pomoc dla Filipińczyków Kontakt Dodatkowa karetka Wizyta w Biurze Głównym Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego gorzewo Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Odszedł na wieczn służb Zapraszamy do Star Dadaju!

logo UE