Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

Mali Joannici POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU które decyduj o życiu Apel o pomoc dla Filipińczyków Uwaga! Iława POKAZY W SZKOŁACH Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Zarz Wezwanie pomocy Wykaz E-maili JDP Wspieramy WOŚP ! Zostań członkiem Odszedł na wieczn służb Pomoc ton cym Kursy pierwszej pomocy Nie jest łatwo z Wielkanoc Kurs KPP - II Edycja czyli na ratunek topielcowi Contacts gorzewo Siedziba Home One Way One Life 4 w Mr gowie! I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Wizyta w Biurze Głównym Pozycja boczna bezpieczna dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Mamy Ratowników ! dla Joannitów Polityka plików cookies Pisz Zabezpieczenie medyczne Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Lidzbark Warmiński Statut Pobierz banery Joannitów GODNI NAŚLADOWANIA Szkolna Służba Medyczna Czad Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Dodatkowa karetka Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Prezent od Firmy PW Gamet gowo Bartoszyce Stacje Zapraszamy do Star Dadaju! Krwotok z nosa Rowerowi Ratownicy Kontakt Dzień Ratownictwa Medycznego Ciało obce Spotkanie młodzieży w Buckow Kwidzyn Życzenia Wielkanocne Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Orneta Prezydium Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Struktura organów JDP Obóz rehabilitacyjny Giżycko Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Malbork 58 zł dla Cetowego! Zawał serca 21 Finał WOŚP ! Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Zebraliśmy 774 Regulamin członkowski Podaruj dzieciom chwile radości Mistrzostwa w KPP Logo JDP Ostry dyżur Kursy KPP - I Edycja Uwaga! Zmiana adresu ! O JDP wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 4 minuty Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie First Responder Akcja Prezent pod choink Apel o pomoc dla Filipińczyków!

logo UE