Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa czyli na ratunek topielcowi POKAZY W SZKOŁACH Ostry dyżur Siedziba Stacje Struktura organów JDP Zebraliśmy 774 Uwaga! Akcja Prezent pod choink które decyduj o życiu One Way One Life 4 w Mr gowie! dla Joannitów Ciało obce Nie jest łatwo z Wielkanoc Kwidzyn Mamy Ratowników ! Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! First Responder Dzień Ratownictwa Medycznego Kursy pierwszej pomocy Kursy KPP - I Edycja Zapraszamy do Star Dadaju! 58 zł dla Cetowego! Pisz 21 Finał WOŚP ! Pomoc ton cym Dzierzgoń Apel o pomoc dla Filipińczyków! gowo Prezent od Firmy PW Gamet Zabezpieczenie medyczne Obóz rehabilitacyjny Kurs KPP - II Edycja Zawał serca Giżycko Olsztynek Polityka plików cookies Mali Joannici Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Wspieramy WOŚP ! Orneta Dodatkowa karetka Pozycja boczna bezpieczna Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia 4 minuty Zarz Rowerowi Ratownicy wiczenia Komendanta Powiatowego Contacts Czad Krwotok z nosa Prezydium Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Iława Odszedł na wieczn służb Logo JDP I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Życzenia Wielkanocne Podaruj dzieciom chwile radości Pierwsza Pomoc AED POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU gorzewo Statut wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Mistrzostwa w KPP Bartoszyce Home Wykaz E-maili JDP Spotkanie młodzieży w Buckow Wesołych Świ Wezwanie pomocy Regulamin członkowski Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Malbork Ostróda Kontakt Lidzbark Warmiński VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Pobierz banery Joannitów Apel o pomoc dla Filipińczyków Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie GODNI NAŚLADOWANIA O JDP Zostań członkiem

logo UE